Automaty

Páskovací stroj JK-5000

Páskovací stroj JK-5000

Páskovací stroj JK-5000 je vzhledem ke svému výkonu a bezkonkurenční ceně jedním z nejzajímavějších páskovacích strojů na našem trhu. Páskovací stroj JK-5000 byl vyvinut a vyroben podle potřeb zákazníků, které jsme během několika let naší kvalitní výroby získali. Pracuje k nejvyšší spokojenosti mnoha firem v různých odvětví.

Páskovací automat SQ-800

Páskovací automat SQ-800

SQ-800 je jeden z nejspolehlivějších strojů který byl kdy vyroben. Jeho vylepšená víceúčelová konstrukce se na trhu mezi páskovacími stroji ukázala jako jedna z nejspolehlivějších.

RQ-8Y

RQ-8Y

RQ-8Y díky své konstrukci a umístění svařovací hlavy z boku stroje lze jej snadno integrovat do páskovací linky a tu zautomatizovat. Požadavek na integraci do dopravního systému vyžaduje pouze prostor pro rám o šířce 76 mm. RQ-8Y lze snadno z linky vyjmout např. pro servisní účely.

Páskovací stroj JK-5

Páskovací stroj JK-5

Páskovací stroj JK-5 je cenově přístupný páskovací poloautomat firmy Strapack. Není již tak velký cenový rozdíl od stolních poloautomatů, zato efektivita je mnohonásobně větší. Byl vyvinut a vyroben podle potřeb zákazníků, které jsme během několika let naší kvalitní výroby, získali. Pracuje k nejvyšší spokojenosti mnoha firem v různých odvětvích.

RQ-8S

RQ-8S

RQ-8 je jeden z nejspolehlivějších strojů který byl kdy vyroben. Jeho vylepšená víceúčelová konstrukce se na trhu mezi páskovacími stroji ukázala jako jedna z nejspolehlivějších.